منوی اصلی
 جوانان
 شعار سال
 با جوانان
 پيام شهدا
 آشنايي با اماكن ورزشي
Image
سالن ورزشی بانوان تویسرکان
این سالن در ضلع شمال شرقی شهرستان تویسرکان قرار دارد که کلنگ آن در سال 86 زده شده و از مصوبات دور اول سفر ریاست جمهوری می باشد.
ادامه ...
 برگزاری اردوهای راهیان نور کمينهپس از پایان جنگ تحمیلی، همه ساله شاهد حضور آحاد ملت غیورمان در مناطق عملیاتی جنوب، غرب و شمال غرب کشور هستیم، این حضور ثمرات و دستاوردهای عظیمی به همراه دارد که مهمترین آن آشنایی آینده سازان کشور با حماسه سازان دوران جنگ و در نتیجه تضمین حفظ استقلال و رشد و بالندگی کشور عزیزمان خواهد بود. در سال 1378 با تشکیل ستاد راهیان نور امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی، برنامه‌های دیدار از سرزمین آلاله‌های خونین هدف‌مند‌تر گردید و هر ساله خیل عظیمی از مشتاقان بیعت با آرمان های امام امت و شهدا به این مناطق اعزام می گردند.

وزارت ورزش و جوانان در نظر دارد تا در راستای حضور پرشور اقشار مختلف جوانان در این اردوها، با همکاری ستاد راهیان نور و سایر دستگاه های اجرایی ذیربط، برنامه های مختلفی را به مرحله اجرا درآورد. از جمله: ایجاد تنوع در مسیر حرکت این اردوها به سوی استان های مقصد، انجام برنامه های فرهنگی و ورزشی متنوع در طول برگزاری این اردوها، امکان بازدید از مناطق تاریخی و ..... .
این اردوها زیر نظر ستاد راهیان نور و با هماهنگی و همراهی وزارت ورزش و جوانان، با حضور کلیه اقشار جوانان در سطح ملی برگزار خواهد شد. به این ترتیب داوطلبین اعزام به این اردوها، از تمامی استان های سراسر کشور برای بازدید از مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد. در برگزاری این اردوها نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران بطور مستقیم شرکت داشته و سازمان بسیج مستضعفین، سازمان تبلیغات اسلامی، وزارتخانه های کشور، آموزش و پرورش، علوم–تحقیقات و فناوری، بهداشت-درمان و آموزش پزشکی، سازمان جمعیت هلال احمر در زمینه هایی همچون شناسایی و معرفی جوانان واجد شرایط جهت اعزام به مناطق عملیاتی و ارائه خدمات و امکانات رفاهی به بازدیدکنندگان همکاری خواهند داشت.
در جریان برگزاری این اردوها و بواسطه تقسیم کار پیش بینی شده میان اداره کل ورزش و جوانان استان های مبدأ و مقصد تمامی شرایط، جهت برگزاری هرچه بهتر اردو از جمله اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده برای جذب مخاطبین، گزینش و ثبت نام از متقاضیان شرکت در اردو، تأمین وسیله نقلیه و پذیرایی در طول مسیر، اسکان و پذیرایی شرکت کنندگان اردوها، امنیت سفر، ارائه بسته هدیه به شرکت کنندگان، اجرای برنامه های جنبی (برنامه های فرهنگی، ورزشی، سخنرانی، مداحی.....) در طول سفر و نظارت بر نحوه برگزاری اردو دقیقاً مشخص شده است. گزارش تصویری
 
بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از پروژه های در دست احداث و در حال بهره برداری شهر بهار 1402/08/15

حضور امام جمعه محترم همدان در بین مربیان و ورزشکاران دوره پهلوان پروری

مجمع سالیانه هیات گلف استان همدان 1402/08/18

ادامه گزارش تصویری...
 سه شنبه ها با جوانان
 گزارش
 هواشناسى کمينه
Sky
دماي كنوني : 0C
رطوبت هوا :
جهت باد :
سرعت باد :
 اوقات شرعى کمينه

hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد